Bądź fit i zamów!

 

O nas

Od dziś będziesz miał więcej czasu dla siebie i swojej rodziny.
Znajdź czas na sen i aktywność ruchową, korzystaj z życia i bądź fit.

Lily on diet to smaczna i zbilansowana dieta przygotowana na bazie świeżych i naturalnych składników. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twój organizm dostanie dokładnie to, czego potrzebuje. Zestaw składający się z 5 pełnowartościowych posiłków dostarczymy wprost pod drzwi Twojego domu lub biura. Sam wybierz kaloryczność  lub skorzystaj z pomocy naszego dietetyka i zacznij odchudzanie już dziś.

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów i smacznie się odżywiać? A może chcesz zdrowo jeść, ale kompletnie nie wiesz jak się za to zabrać lub nie masz na to czasu?

Od dziś Lily on diet przychodzi z pomocą. Nie musisz już liczyć kaloryczności swoich dań oraz ważyć poszczególnych produktów. My zrobimy to za Ciebie. Koniec z wyrzucaniem jedzenia. Zamów zestaw dobrany do Twoich potrzeb i przekonaj się na własnej skórze, że dieta może być smaczna, zdrowa i przyjemna.

Dieta pudełkowa to świetne rozwiązanie dla osób zapracowanych, z bardzo napiętym planem dnia, które dbają o swoje zdrowie i pragną dobrze się odżywiać.

Bazujemy tylko na sprawdzonych produktach. Certyfikowane mięso, nabiał prosto ze wsi, tylko świeże warzywa. Unikamy glutenu, który podrażnia układ pokarmowy i negatywnie wpływa na samopoczucie, nie używamy cukru. Mamy ogromną wiedzę, doświadczenie i wszelkie kompetencje by dać Ci to co najlepsze!

P T

Oferta: catering dietetyczny, catering dietetyczny bydgoszcz, catering dietetyczny gdańsk, catering dietetyczny gdynia, catering dietetyczny katowice, catering dietetyczny kraków, catering dietetyczny łódź, catering dietetyczny sopot, catering dietetyczny toruń, catering dietetyczny trójmiasto, catering dietetyczny warszawa, dieta pudełkowa, dieta pudełkowa bydgoszcz, dieta pudełkowa gdańsk, dieta pudełkowa gdynia, dieta pudełkowa katowice, dieta pudełkowa kraków, dieta pudełkowa łódź, dieta pudełkowa sopot, dieta pudełkowa toruń, dieta pudełkowa trójmiasto, dieta pudełkowa warszawa

Tagi: